Užitočné odkazy

jedalny_listok   facebook_skoly    zvonenie    edupage    bez_kriedy   eaktovka   lifeliqe    alf_test_ziakov    alf_video_navody        o_skole    alf_test_ucitel    virtualna_kniznica    skolsky_email   email_zmena_hesla

 

 

 

 


 

edupage

 

EduPage

 

 

 

Čo vlastne znamená EduPage pre rodiča ? Hlavne jednoduchú komunikáciu medzi rodičmi a školou. Hlavné funkcie: dochádzka, známky, prehľad úloh, komunikácia, aplikácia...
Žiaci majú automatický prístup vytvorený školou.
Rodičia zadajú email triednemu učiteľovi. Následne dostanú heslo do uvedeného emailu, treba pri prvom prihlásení zvoliť "neviem prihlasovacie meno alebo heslo".

 

 

Tu je návod, ako môžete odoslať správu aj s prílohou hociktorému učiteľovi - návod je v pdf súbore.
Kliknite pdf Návod


 eaktovka

 

 E aktovka

 

 

 

 sprístupňuje učebnice v digitálnej forme žiakom a učiteľom základných a stredných škôl. Učebnice sú prístupné bezplatne a pre všetkých, ktorí sa na portáli zaregistrujú . Okrem digitálnych verzií učebníc nájdu žiaci a rodičia na portáli aj ďalšie voľne prístupné učebné materiály a odporúčanú literatúru.

Prosíme rodičov, aby dodržiavali značku "Zákaz vjazdu motorovým vozidlám", ktorá sa nachádza pred vstupom do areálu školy. Táto značka tu bola umiestnená kvôli bezpečnosti detí.
Vjazd do areálu majú povolený len zamestnanci školy a rodičia detí so zdravotným znevýhodnením alebo  tých žiakov, ktorí sú po úraze a nie sú schopní samostatne sa pohybovať.

 


 

 alf_test_ziakov

ALF testovanie žiakov

 

 

 

Testovanie žiakov sa žiaci naučia ovládať v škole. Prístupy sú tiež vytvorené školou. Navyše si môžu skúšať i množstvo testov sami cez rôzne aplikácie (napr. AlfBook) na https://alfbook.programalf.com/.

 

Pre žiakov:
https://programalf.com/olt/www/sk/student/login?sid=529

  • prihlásenie (v dolnej časti)
  • vpísať kód školy: zsrazusovaca a potvrdiť ŠTART
  • v stĺpci žiak, vybrať triedu a žiaka
  • zadať heslo (v niektorých triedach má každý žiak vlastné, v niektorých je spoločné)
Ak žiak nevie heslo, pýtať od triedneho učiteľa! (Ak treba, triedny učiteľ rieši ďalej.)

alf-hesloziak

 


alf_test_ucitel


Problémy s prihlásením do ALF testovania
Pre učiteľov:
https://programalf.com/olt/www/sk/dtb/user/login

  • Ak ešte nebola registrácia, použitá zvoľte: Registrácia (jednotka na obr.). Zadať štát a mesto. Počkať na ponuku škôl a vybraž školu. Kód učiteľa (je v zborovni, prípadne u zástupcu a u správcuIT). ...
  • Ak už registrácia bola robená, nepamätáte si heslo ale email áno, tak použiť odkaz: Zabudli ste heslo? (dvojka na obr.). Zadáte email a heslo systém pošle.
  • Ak už učiteľ registrovaný bol, ale nemá istotu s emailom, tak možno tiež zadať Registráciu a ak zadáte email (a bude ten istý ako pri 1. registrácii, tak vás upozorní, źe daný email už pozná. Vtedy sa treba vrátiť a použiť odkaz pre zabudnuté heslo (dvojka na obr.).
alf-heslo

 o_skole

 

 O škole

 

 

 

Rôzny učebný materiál uvoľnený na webe. https://oskole.detiamy.sk/


 

 

 

 

 

 

  

bez_kriedy

Bez kriedy


 
Ak nemáte prístupové údaje na portál kliknite TU na návod.